Bitki Derman Bitkisel İçerikli Saç Bakım Seti

Yüzlerce yıldır kullanılan şifalı bitkilerle Leyla Çabuk tarafından hazırlanan Saç Köklerini Arındıran Bitki Özlü Saç Bakım Seti, Pelinty's Bitki Derman' ın bir Saç Bakım ürünüdür. Görevini kaybeden saç derisini ve köklerini derinlemesine temizler, bakterilerden arındırır. Gözeneklere nüfus ederek saç derisinin yenilenmesini destekler.

İndirimli Fiyatı:165 TL

Saç derisi işlevini yitirmemiş ise tüm saç dökülmesi tiplerinde etkili olur. Çevresel faktörlere veya strese bağlı dökülmelerde, saçkıran durumunda, yağlanmadan kaynaklı veya saç köklerinin tıkanmasına bağlı dökülmelerde, bayanlarda hamilelik ya da menopoz sonrası gibi dönemsel dökülmelerde, erkeklerde erkek tipi saç dökülmesi olarak adlandırılan dökülmelerde sonuç verir. Ayrıca egzama, liken, mantar, sedef vb deri rahatsızlıklarından kaynaklı saç dökülmelerde de uzun vadede sonuç alınır.

Saç Bakım Seti içerisinde 8 parça ürün, bone ve uygulama başlığı yer almaktadır. Ürünlerin tamamı bitkisel içeriklidir. İstenilen sonucun alınabilmesi için mutlaka set halinde ve düzenli olarak kullanılması gerekmektedir.
Kür tam olarak uygulandığında ilk 5 hafta içinde saç tellerinde kalınlaşma, dökülmelerde azalma görülür. Yaklaşık 3 ay sonra da saçsız bölgede ince tüylerin oluşumuna, uygulamaya devam edildiğinde yeni çıkan tüylerin kalınlaşıp sağlıklı saç tellerine dönüşmesine yardımcı olur.

Ancak bu süreler saç dökülmesi probleminin boyutuna göre kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Dökülme problemi ne kadar uzun yıllara dayalı ise setten sonuç alma süresi de bununla doğru orantılı olarak artacaktır.
Ürünlerin yan etkisi yoktur. Kullanımın süresince görülen derideki kepeklenme benzeri pul pul dökülmeler olması gereken ve beklenen bir etkidir.
Uygulama süresi boyunaca dönem dönem yaşanacak olan bu deri dökülmeleri ölü saç dersinin atılarak yeni ve sağlıklı bir saç derisi oluştuğunun göstergesidir. Bu etki 3 nolu Isırgan Özlü Losyon’un yaratmış olduğu bir etkidir. Ürün kullanımı esnasındaki yanma hissi içeriğindeki ısırgan bitkisinden kaynaklanmaktadır ve cildinizde kalıcı bir zarara sebebiyet verici bir etkisi yoktur. Hassas ciltlerde birkaç gün süreli kızarıklık oluşumuna sebep olabilir.

Yanma hissini azaltmak ve oluşması muhtemel kızarıklığı engellemek amacı ile ürünün her kullanımda az miktarlarda uygulanması önerilir.
Saçkıran, sedef,egzama ve mantar gibi deri rahatsızlığına sahip kişilerde uygulamanın belirli bir evresinde kulak arkası ve ensede şişlikler, kızarıklıklar ve çatlaklar ile bu çatlaklardan sıvı gelmesi şeklinde bir etki görülebilir. Bunlar yan etki değildir, derdieki rahatsızlığa bağlı olarak ortaya çıkan bir durumdur. Antibiyotik kullanılmaması ve kullanımın bırakılmaması önerilir. Bir süre sonra bu etkiler gittikçe azalarak tamamen ortadan kalkacaktır.

Tüm saç ve cilt tipleri için kullanıma uygundur. Kuru/Normal saç derisine sahip kişiler ve Yağlı saç derisine sahip kişiler için set kullanımındaki farklılıklar kullanım kitapçığında belirtilmiştir.

Saç derisi işlevini yitirmemiş ise tüm saç dökülmesi tiplerinde etkili olur. Çevresel faktörlere veya strese bağlı dökülmelerde, saçkıran durumunda, yağlanmadan kaynaklı veya saç köklerinin tıkanmasına bağlı dökülmelerde, bayanlarda hamilelik ya da menopoz sonrası gibi dönemsel dökülmelerde, erkeklerde erkek tipi saç dökülmesi olarak adlandırılan dökülmelerde sonuç verir. Ayrıca egzama, liken, mantar, sedef vb deri rahatsızlıklarından kaynaklı saç dökülmelerde de uzun vadede sonuç alınır.

Sonuç alma süresini dolayısıyla kullanım süresini belirleyen faktörler şunlardır;

Yaş; Yaş ilerledikçe setten sonuç alma süresi de uzayacaktır.

Sene; Dökülme problemi ne kadar uzun yıllara dayalı ise setten sonuç alma süresi de bununla doğru orantılı olarak artacaktır.

Dökülme Seyri; Dökülmenin hızlı bir biçimde veya yavaş ilerlemiş olması da kullanım süresini etkileyen faktörlerdendir. Aynı süreyle dökülme problemine sahip olan ancak dökülme hızına göre mevcut durumun seyrelme veya açıklık şeklinde oluşu da kullanım süresini değiştirecektir. Seyreklikten açıklığa doğru geçildikçe ve açıklığın büyüklüğüne göre de kullanım süresi artar. 

İlk etapta görülecek olan etki, devam eden bir dökülme varsa dökülmenin durması ve mevcut saç tellerinin güçlenip kalınlaşması şeklinde olacaktır.. Daha uzun süreli kullanımlarda öncelikle ince tüylerin oluşumuna, uygulamaya devam edildiğinde de yeni çıkan tüylerin kalınlaşıp sağlıklı saç tellerine dönüşmesine yardımcı olur.

İstenilen sonuca ulaşıldıktan sonra ürünlerin kullanmayı bırakılabilir, oluşan saçlar set kullanımı bırakıldığında dökülmez.

DÖKÜLME PROBLEMİ YAŞAYAN KİŞİLER

Mutlaka BitkiDerman Saç Bakım Seti, set halinde kullanmalıdır.

DÖKÜLME PROBLEMİ YAŞAMAYAN ANCAK MEVCUT SAÇ TELLERİNİN GÜÇLENMESİNİ- KUVVETLENMESİNİ İSTEYEN KİŞİLER

-Yıkamalarda Menengiç Sabunu ve BitkiDerman Bitki Özlü ve Vitaminli Şampuan ( yanı sıra gerek görülürse uzun saçlar için BitkiDerman Bitki Özlü ve Vitaminli Saç Kremi) kullanılmalıdır.

-Haftalık İşlem uygulaması 20 güne 1, ayda 1 gibi sürelerle bakım amaçlı uygulanmalıdır.

Saç Bakım Seti Parçaları ve Kullanımı

1. Saç Köklerini Arındıran Bitki Özlü Losyon

Şişenin kapağını açıp bir parça pamuğa tüm saç derisini  ıslatacak miktarda dökün.
En az 5 dakika saç derisine oldukça kuvvetli bastırarak  - bir kumaştan leke çıkarıyormuş gibi - masaj yapın. Saçınız kuru ya da normal ise 1 saat, yağlı ise 3 saat bekletin. Uygulamadan hemen sonra Saç Köklerini Onaran Bitki Lapasını kullanın. Kür tam olarak uygulandığında ilk 5 hafta içinde saç tellerinde kalınlaşma, dökülmelerde azalma görülür. Yaklaşık 3 ay sonra da saçsız bölgede ince tüylerin oluşumuna, uygulamaya devam edildiğinde yeni çıkan tüylerin kalınlaşıp sağlıklı saç tellerine dönüşmesine yardımcı olur.
Detaylı Bilgi...

2a. Saç köklerini onaran bitki suyu

Bu ürün Bitki Lapası’nı seyreltmek için kullanılır. Saçınızı tümüyle ıslatacak miktarda Bitki Suyu ve Bitki Lapası’nı bir kapta iyice karıştırıp saç diplerine masaj yaparak uygulayın. Kür tam olarak uygulandığında ilk 5 hafta içinde saç tellerinde kalınlaşma, dökülmelerde azalma görülür. Yaklaşık 3 ay sonra da saçsız bölgede ince tüylerin oluşumuna, uygulamaya devam edildiğinde yeni çıkan tüylerin kalınlaşıp sağlıklı saç tellerine dönüşmesine yardımcı olur.
Detaylı Bilgi...
 
2b. Saç köklerini onaran bitki lapası (Set İçerisinde 4 Adet Lapa Bulunmaktadır)
Bu ürün Bitki Suyu’yla seyreltilerek kullanılır. Saçınızı tümüyle ıslatacak miktarda Bitki Suyu ve Bitki Lapası’nı iyice karıştırıp saç diplerine masaj yaparak iyice yedirin. Başınıza bir bone geçirip 25-30 dakika kadar bekletin. Daha sonra bol suyla saçınızı yıkayın. Kür tam olarak uygulandığında ilk 5 hafta içinde saç tellerinde kalınlaşma, dökülmelerde azalma görülür. Yaklaşık 3 ay sonra da saçsız bölgede ince tüylerin oluşumuna, uygulamaya devam edildiğinde yeni çıkan tüylerin kalınlaşıp sağlıklı saç tellerine dönüşmesine yardımcı olur.
Detaylı Bilgi...
 
3. Saç derisini yenileyen bitki losyonu
Şişenin kapağını açıp uygulama başlığını takın. Saçınızı tutam tutam ayırarak – saça dip boya yapar gibi – tüm saç derisine seri hareketlerle Bitki Losyonu’nu sürün. Bitki Losyonu uygulandığında yaklaşık 5 dakika deride yanma hissine neden olur. Ancak bu yanma giderek azalır. Losyon ne kadar uzun süre saç diplerinde kalırsa, o kadar etkili olur. Haftada 1 kez uygulayın. Kür tam olarak uygulandığında ilk 5 hafta içinde saç tellerinde kalınlaşma, dökülmelerde azalma görülür. Yaklaşık 3 ay sonra da saçsız bölgede ince tüylerin oluşumuna, uygulamaya devam edildiğinde yeni çıkan tüylerin kalınlaşıp sağlıklı saç tellerine dönüşmesine yardımcı olur.
Detaylı Bilgi...

4. Menengiç sabunu

Islak saça ya da cilde uygulayın, iyice köpürtün ve köpükleri masaj yaparak yedirin. Sonra durulayın.
Detaylı Bilgi...

5. Saç köklerini arındıran bitki özlü ve vitaminli şampuan

Bitki Özlü Ve Vitaminli Şampuan, Menengiç Sabunu’nun hemen ardından kullanılır. Şampuanı kullanmadan ters çevirip iyice çalkalayın. Islak saça, iyice köpürterek uygulayın. Köpükleri saç derisine masaj yaparak yedirin. Kür tam olarak uygulandığında ilk 5 hafta içinde saç tellerinde kalınlaşma, dökülmelerde azalma görülür. Yaklaşık 3 ay sonra da saçsız bölgelerde ince tüylerin oluşumuna, uygulamaya devam edildiğinde yeni çıkan tüylerin kalınlaşıp sağlıklı saç tellerine dönüşmesine yardımcı olur.
Detaylı Bilgi...

6. Saç köklerini güçlendiren bitki losyonu

Şişenin kapağını açıp, uygulama başlığını takın. Bu ürünü temiz saç derisine uygulayın. Hemen ardından Saç Köklerini Harekete Geçiren Bitki Losyonu’nu kullanmalısınız. Kür tam olarak uygulandığında ilk 5 hafta içinde saç tellerinde kalınlaşma, dökülmelerde azalma görülür. Yaklaşık 3 ay sonra da saçsız bölgelerde ince tüylerin oluşumuna, uygulamaya devam edildiğinde yeni çıkan tüylerin kalınlaşıp sağlıklı saç tellerine dönüşmesine yardımcı olur.
Detaylı Bilgi...

7. Saç köklerini harekete geçiren bitki losyonu

Saç Köklerini Güçlendiren Bitki Losyonu’nun hemen ardından kullanmalısınız. Şişenin kapağını açıp, uygulama başlığını takın. Tüm saç derisine uygulayın.  Kür tam olarak uygulandığında ilk 5 hafta içinde saç tellerinde kalınlaşma, dökülmelerde azalma görülür. Yaklaşık 3 ay sonra da saçsız bölgelerde ince tüylerin oluşumuna, uygulamaya devam edildiğinde yeni çıkan tüylerin kalınlaşıp sağlıklı saç tellerine dönüşmesine yardımcı olur.
Detaylı Bilgi...

8. Yedek Uygulama Başlığı
Ürünün kapağını çıkararak , uygulama başlığını şişenin ağız kısmına yerleştiriniz.
Detaylı Bilgi...


 
UYARI :
Ürünlerimizden istenilen sonucun alınabilmesi için mutlaka set halinde ve düzenli olarak kullanılması gerekmektedir. Set içinde bulunan ürünler tek başına kullanıldıklarında da etkilidir ancak birlikte kullanıldıklarında birbirlerinin etkisini arttırarak daha kısa sürede sonuç almanızı sağlayacaktır. Bu sebeple ürünlerimizi ilk kez deneyecekseniz, tek olarak değil set halinde satın almanız önemle tavsiye edilir.

Set içerisinde yer alan ürünleri set haricinde tek olarak satın alma imkanı bulunmaktadır.  Eksilen ürünlerinizi tek olarak sipariş vererek uygulama süresi boyunca setinizi tamamlayabilirsiniz. 

İndirimli Fiyatı: 165 TL

Bitki Derman Saç Bakım Seti İle İlgili Sorular

Ürünleri kullanmaya yeni başladım ve sanki saç dökülmesinde artış oldu neden?  

BitkiDerman Saç Bakım seti sağlıklı saçlarınızın dökülmesi gibi bir etki kesinlikle yapmaz. Ancak kullanıma başladığınız ilk birkaç hafta içerisinde saç dökülmesinde artış olabilir. Dökülen bu saç teller kaybedeceğiniz ve kökleri zayıflamış olan cansız saç telleridir. Uygulamaya başlamanızla beraber saç derinize yapılan yoğun işlemler, daha uzun vadede kaybedeceğiniz cansız saçlarınızı daha kısa bir süre dökülmesine sebebiyet verebilir. Ancak dökülen bu saçlar kesinlikle sağlıklı saç telleriniz değildir.

 

Saç derisi kuru çok olan kişilerde 1 nolu ürün dökülme etkisi yaratabilir. Bu durumda 1 nolu rününün yalnızca haftada 1 yapılan uygulamalarda kullanması önerilir.

 

 

Hangi tip saç dökülmelerinde etkili oluyor?

Tüm saç dökülmesi tiplerinde etkili olur. Çevresel faktörlere veya strese bağlı dökülmelerde, bayanlarda hamilelik ya da menapoz sonrası dökülmelerde, erkeklerde erkek tipi saç dökülmesi olarak adlandırılan dökülmelerde sonuç verir. Ayrıca saçkıran,egzama vb deri rahatsızlıklarına bağlı dökülmelerde de kesin sonuç verir.

 

İleri yaşlardaki kişilerde (70 yaş üzeri) saç derisindeki hücreler işlevini kaybetmişse yeni saç oluşumu gerçekleşmez veya çok uzun bir sürede olur. Devam eden bir dökülme varsa durdurulması ve mevcut saç tellerini kalınlaştırma anlamında ise yaşın olumsuz bir etkisi olmaz ve kesin sonuç alınır.

 

 

Kendi şampuanımı kullanabilir miyim?  

BitkiDerman Saç Bakım Seti kür kapsamında kullanıldığında sonuç verir. Set içerisindeki şampuan özel bir şampuandır. Bu sebeple başka bir şampuan kullanımı önerilmez. Ancak şampuan sonrasında saç derisine değdirmemek koşuluyla saç kremi kullanılabilir.

 

 

Boya yaptırabilir miyim?  

Uygulama süresince boya yaptırılabilir. Bitkisel (organik) boya kullanılmasını tavsiye edilir.

 

 

Saç rengimde değişikliğe sebebiyet verir mi?  

Ürünler, doğal veya boyalı saç renginizde herhangi bir renk değişikliğine sebep olmaz.

 

 

Saçlarım boyalı / röfleli. Saç Bakım Setinizi kullanabilir miyim?  

Kullanabilirsiniz. BitkiDerman Saç Bakım Seti ürünleri, saç tellerine değil, saç derisine etki eden bir üründür. Dolayısıyla saç tellerinde gerçekleştirilen işlemlerin set kullanımına herhangi bir etkisi yoktur. 

 

 

Saçımı hangi günlerde/günün hangi saatinde yıkamalıyım?

Saçınızı istediğiniz sıklıkta ve günün istediğiniz saatinde yıkayabilirsiniz. Önemli olan sabah veya akşam uygulamalarının hemen ardından yıkanmaması, losyonların bir müddet saç derisinde kalmasının sağlanmasıdır.  Kullanım kitapçığındaki saç yıkama düzeni örnek bir saç yıkama düzenidir, kitapçıktaki yıkama zamanlarına uyulması zorunlu değildir. (Yalnızca haftada bir yapılan bitki lapası uygulaması sonrası olan yıkama mecburidir)

 

 

Saç Bakım Seti kullandığım süre boyunca denize/havuza girilebilir miyim?  

Sabah ve akşam kullanılan losyonlardan hemen sonra olmamak kaydıyla uygulama süresi boyunca denize ve/veya havuza girilmesinde bir mahsur yoktur.

 

 

Ürünlerin tek başına kullanımı faydalı olur mu? / Bütün seti kullanmam gerekiyor mu?  

BitkiDerman Saç Bakım Seti kür kapsamında kullanıldığında sonuç verir. Bu sebeple dökülme probleminin tamamen yok edilmesi ve yeni saç oluşumu anlamında bir sonuç alınabilmesi için set halinde kullanmak gereklidir. Ancak dökülme problemi olmayan, bitkisel bir ürün kullanarak sağlıklı saçlara sahip olmak isteyen kişiler set içerisindeki sabun ve şampuanı tek olarak alıp kullanabilirler.

 

 

Dökülme problemim az. Yine de set halinde mi kullanmalıyım?  

BitkiDerman Saç Bakım Seti kür kapsamında kullanıldığında sonuç verir. Bu sebeple dökülme problemini az bile olsa set olarak kullanımı gerektirir. Dökülme probleminin az ya da çok oluşu yalnızca kullanım süresini değiştirir. Yeni başlamış bir dökülme için sonuç alma süresi de kısalacaktır. Dökülme problemi ne kadar uzun yıllara dayalı ise setten sonuç alma süresi de bununla doğru orantılı olarak artacaktır.

 

 

Yalnızca bakım amaçlı kullanmak istiyorum. Yine de set halinde mi kullanmalıyım?

Doğal  ürünler kullanarak saçlarına sağlık kazandırmak isteyen kişiler için sabun ve şampuan kullanımı yeterlidir.

 

Dökülme yada saç azlığından şikayeti olmayan ancak mevcut saç tellerini güçlendirmek,kalınlaştırmak isteyen kişiler için ise yine set kullanımı önerilir. Bunun için tek set (ortalama 1 ay 5 haftalık bir kullanım) yeterli olacaktır.

 

 

Bir set ne kadar süre yeterli olur? / Bir set sonuç almak için yeterli midir?  

Set içerisinde bulunan 8 ayrı ürün aynı anda bitmez. Dolayısıyla eksilen ürünlerinizi tek tek satın alarak setinizi tamamlamanız gerekmektedir. Örneğin bir aylık bir sürenin sonunda set içerisindeki ürünlerden 2 veya 3 tanesi bitecektir. Bu ürünleri tek olarak satın alıp ürünleri kür kapsamında uygulamaya devam etmeniz gerekmektedir.

 

Bir set sonuç almak için yeterli değildir, minimum 3 ay süreyle seti düzenli olarak kullanmanız gerekmektedir.

 

İstediğim sonuca ulaştıktan sonra ürünleri tekrar kullanmam gerekecek mi?

İstediğiniz sonuca ulaştıktan sonra ürünleri kullanmayı bıraktığınızda yeni oluşan saçlarınız dökülmez. Ancak ürünlerin içerisinden haftada bir yapılan lapa uygulamasını ayda bir ya da iki ayda bir gibi sürelerle saç bakımı olarak uygulayarak saçlarınızın sağlıklı olmasını sağlayabilirsiniz.

 

Ayrıca yıkamalarınızda set içerisindeki sabun ve şampuanı kullanmaya devam ederek doğal rünülerle saçınızın kalitesini koruyabilirsiniz.

 

Ne kadar süre sonra sonuç alabilirim?

Kür tam olarak uygulandığında ilk 5 hafta içinde saç tellerinde kalınlaşma, dökülmelerde azalma görülür. Yaklaşık 3 ay sonra da saçsız bölgede ince tüylerin oluşumuna, uygulamaya devam edildiğinde yeni çıkan tüylerin kalınlaşıp sağlıklı saç tellerine dönüşmesine yardımcı olur.

 

Ancak bu süreler saç dökülmesi probleminin boyutuna göre kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Dökülme problemi ne kadar uzun yıllara dayalı ise setten sonuç alma süresi de bununla doğru orantılı olarak artacaktır.

 

Bazı ürünlerin kokuları çok ağır. Nedeni nedir ve ne yapabilirim?  

Set içerisindeki 3 nolu(ısırgan özlü) losyon, 6 nolu (sarımsak özlü) losyon ve 7 nolu(kekik özlü) losyon hoş kokulu olmayan ürünlerdir.  Ürünler, bitkisel olmaları sebebiyle içerdikleri bitkilerin kokularını içermektedir. Çeşitli parfüm vb maddeler fazla miktarlarda kullanılarak bu kokunun yok edilmesi yoluna gidilmemiş ve ürünlerin doğallığının korunmasına çalışılmıştır.

 

Kokular uygulamadan sonra gittikçe hafifleyerek birkaç saat içerisinde tamamen ortadan kalkar. Ancak yine de kokuya duyarlı bir kişiyseniz veya çevreniz için problem yaratacağını düşünüyorsanız 6 ve 7 nolu ürünlerin sabah kullanımlarını kaldırıp yalnızca akşam uygulamasıyla devam edebilirsiniz.

 

Bu şekilde kullanımla sonuç alabilirsiniz ancak sonuç alma süreniz uzayabilir. 3 nolu ürün ise uygulama kitapçığında belirtildiği gibi haftada 1 gün mutlaka kullanılmalıdır.

 

Çocuklarda kullanılabilir mi?  

Set içerisindeki 3 nolu (ısırgan özlü losyon), içeriğindeki ısırgan otu sebebi ile yakıcıdır. Bu etki kısa süreli bir yanma etkisi olmasına rağmen küçük yaştaki çocuklar için rahatsız edici olabilir, dolayısıyla küçük yaştaki çocuklar için saç bakım setinin kullanımı önerilmez.

 

 

İleri yaşlarda kullanılabilir mi, sonuç verir mi?  

İleri yaşlardaki kişilerde (70 yaş üzeri) saç derisindeki hücreler işlevini kaybetmişse yeni saç oluşumu gerçekleşmez veya çok uzun bir sürede olur. Devam eden bir dökülme varsa durdurulması ve mevcut saç tellerini kalınlaştırma anlamında ise yaşın olumsuz bir etkisi olmaz ve kesin sonuç alınır.

 

 

Bu ürünlerin garantisi var mı?  

BitkiDerman Saç Bakım Seti’nin etkinliğinin garantisi 50 yılı aşkın süredir çok fazla kişi üzerinde uygulanmış ve sonuç alınmış olmasıdur.

 

Bunun yanı sıra ürünlerin piyasaya çıkışıyla birlikte ürünlerin etkisini bilimsel olarak da kanıtlanması yoluna gidilmiş ve İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı tarafından yapılan araştırmalarla ürünlerin sonuçları kanıtlanmıştır. (rapor sonuçlarını ürünler kısmında bulabilirsiniz)

 

 

Ürünleri kullanmaya başlamadan önce uygulama merkezine gitmem / Herbalist Hülya Leyla Çabuk ile görüşmem gerekir mi?

Ürünleri kullanmanız için mutlaka uygulama merkezine gitmeniz ve Herbalist H. Leyla Çabuk ile görüşmeniz şart değildir. BitkiDerman saç bakım seti, kendisinin yıllardır uygulama merkezinde uyguladığı ürünlerin evde kullanılabilir hale getirilmiş şeklidir. Dolayısıyla seti internetten veya telefonda sipariş vererek yada eczaneden alarak evinizde uygulayabilirsiniz.  Setin içerisinde uygulamayı ayrıntılı bir biçimde anlatan uygulama kitapçığı da bulabilirsiniz. Ayrıca tüm sorularınız için call centerımızdan bilgi alabilirsiniz. 

 

Saç derimde kepeklenme benzeri pul pul dökülmeler meydana geldi. Neden?  

Kullanımın süresince görülen derideki kepeklenme benzeri pul pul dökülmeler olması gereken ve beklenen bir etkidir. Uygulama süresi boyunaca dönem dönem yaşanacak olan bu deri dökülmeleri ölü saç dersinin atılarak yeni ve sağlıklı bir saç derisi oluştuğunun göstergesidir. Bu etki 3 nolu Isırgan Özlü Losyon’un yaratmış olduğu bir etkidir.

    

Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılabilir mi?

Ürünüler tamamen bitkiseldir dolayısıyla hiçbir yan etkiye sahip değildir. Ancak ürünün hamile veya emziren bayanlar üzerinde yapılan herhangi bir araştırma sonucu yoktur.

 

Dolayısıyla bu geçici süreçlerin tamamlanmasından sonra kullanıma başlanması tavsiye edilir.

 

İndirimli Fiyatı: 165 TL

Bitki derman leyla çabuk hülya leyla çabuk herbalist BitkiDerman