Bitki Derman Yüz İçin Tüy Giderici Set

Herbalist Hülya Leyla Çabuk'un hazırlamış olduğu yüz için tüy giderici set...

Uygulanan bölgede sadece tüy sorununu çözmekle kalmaz, ciltteki batık, sivilce ve çatlakların giderilmesini destekleyerek cildin pürüzsüz ve şeffaf bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Detaylı Bilgi...

Fiyatı: 100 TL

Bitki Derman Vücut İçin Tüy Giderici Set

Herbalist Hülya Leyla Çabuk'un hazırlamış olduğu vücut için tüy giderici set.

İstenmeyen tüylerin giderilmesine ve yeniden çıkmamasına yardımcı olan Bitki Lapası’nın tüy köklerini azalttığı bilimsel deneylerle kanıtlanmıştır. Detaylı Bilgi...

Fiyatı: 110 TL

 

BitkiDerman Tüy Gidericiler Hakkında Sık Sorulanlar

Set halinde kullanmam gerekiyor mu? / Hangi ürünü kullanmam gerekiyor?

Tüy Giderici Setlerin mutlaka set olarak kullanılması gereklidir. Aksi takdirde beklenen sonucu vermez.

 

Bir set sonuç almak için yeterli midir? / Ne kadar süre sonra sonuç alabilirim?

Sonuç alma süresi kişilerin tüy köklerinin yapılarına ve tüylerinin kalınlığına bağlı olarak değişir. Tüyler ne kadar ince, tüy kökleri ne kadar zayıf ise o kadar kısa sürede sonuç alınacaktır. Setlerden kaç adet kullanmak gerektiği de tüylerin durumuna göre değişir. Kullanım süreci boyunca tüylerin çıkma periyodu gittikçe uzar, ve tüyler her oluşma döneminde bir miktar daha azalmış ve incelmiş olarak çıkar. Tüyler tamamen yok olana kadar (veya kişinin kendisini rahatsız etmeyecek düzeye gelene kadar) kullanıma devam edilir. Dolayısıyla bu süre kişinin kendisinin belirleyeceği bir süredir.

 

BitkiDerman Tüy Giderici Setler ne şeklide tüyleri yok ediyor?

Ağda, epilasyon cihazı, cımbız, ip vb yöntemleri ile tüyler kökten alındığında, kök yuvaları açıkta kalır. BitkiDerman Tüy Giderici Setlerin içerisindeki Tüyleri Azaltan Bitki Lapası(no:1) ve Tüyleri Azaltan bitki Losyonu(no:2) açıkta kalan bu kök yuvalarına nüfus ederek etki eder ve tüylerin oluşumunu engelleyen içeriği ile tekrar kök oluşumunu engeller. Haftada 1 gün kullanılan Peeling Amaçlı Ponza Taşı(no:3) ise zamanla üzeri kapanan tüy kök yuvalarının açılmasını ve bu sayede diğer ürünlerin daha iyi nüfus etmesini sağlar. Bu sayede tüyler gittikçe azalarak ve incelerek çıkar, uzun süreli kullanımda ise tamamen yok olur.

 

Kullanım esnasında göreceğiniz ilk etki, tüylerin çıkma periyodunun uzaması şeklinde olacaktır. (Örneğin tüy çıkma periyodunuz 1 hafta ise bu süre önce 10 güne sonra 15 güne, daha sonra 1aya kadar uzar) Ayrıca her tüyler her oluşma döneminde tüyler bir miktar daha azalmış ve incelmiş olarak çıkar. Düzenli kullanım sonucu tüyleriniz gittikçe azalarak ve incelerek tamamen yok olacaktır.

  

Bu ürünlerin garantisi var mı?

BitkiDerman Tüy Giderici setlerin etkinliğinin garantisi 50 yılı aşkın süredir çok fazla kişi üzerinde uygulanmış ve sonuç alınmış olmasıdır.

Bunun yanı sıra ürünlerin piyasaya çıkışıyla birlikte ürünlerin etkisini bilimsel olarak da kanıtlanması yoluna gidilmiş ve İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı tarafından yapılan araştırmalarla ürünlerin sonuçları kanıtlanmıştır.

 

Bir set ne kadar süre yeter?

İnce bir tabaka halinde uygulandığı için ürün oldukça ekonomiktir. Yüz bölgesi için olan set 2 - 2.5 ay, vucut için olan set ise tüm vucutta kullanılması halinde 1.5 - 2 ay süreyle yeterli olur. Vucut için olan sette bu süre, uygulama yapılan bölgenin genişliğine göre farklılık gösterir. (Örneğin yalnızca bacak bölgesinde kullanıldığında kullanım süresi uzayacaktır.)

 

Kullanımı bıraktıktan sonra tüylerim tekrar çıkar mı?

BitkiDerman Tüy giderici setler tüylerinizden kalıcı olarak kurtulmanızı sağlar. Dolayısıyla kullanımı hangi noktada bıraktıysanız tüyleriniz o düzeyde kalır kesinlikle artış olmaz. Tamamen yok olan bölgelerde ise bir daha çıkmaz.

 

Yan etkisi var mı?

Ürünler tamamen bitkiseldir ve yan etkisi yoktur. Tam tersi, ağda sonrası ciltte görülen batık, sivilce gibi problemler üzerinde olumlu etkiler sağlar. Kullanıldığı bölgede cildin güzelleşmesini ve pürüsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Vücut için olanı vücudun her bölgesinde kullanılabilir mi?

Vücut için Tüy Giderici Set, genital bölge de dahil olmak üzere vücudun tüm bölgelerinde kullanılabilir.

 

Tüylerimi hiç almadım ve almayı düşünmüyorum. Bu şekilde kullanırsam etkili olur mu?

Tüyler daha önce  hiç alınmamışsa, direkt uygulama yapılabilir ve tüyler ince olduğu için bu şekilde de kısa sürede sonuç alınabilir. Yine de bu süre tüyler kökten alınarak yapılan uygulamada olduğundan daha uzun olacaktır.

 

Tüyleri jilet veya tüy dökücü krem ile aldıktan sonra kullanabilir miyim?

Setlerin en kısa sürede ve en etkili sonucu verebilmesi için tavsiye edilen uygulama şekli tüylerin kökünden alınması sonrasında uygulama yapılmasıdır. Setler tüyler hiç alınmadan da kullanılabilir ve sonuç verir ancak sonuç alma süresi büyük ölçüde uzar. Jilet, tüy dökücü krem vb işlemlerle bir arada kullanılması ise kesinlikle önerilmez çünkü bu işlemler tüyleri arttıran, tüy köklerin güçlendiren uygulamalardır. Tüy Giderici Set bir yandan tüy köklerini zayıflatırken bu tarz uygulamalar bir taraftan güçlendireceği için ürünün etkisi görülemez veya çok uzun bir sürede az miktarda görülür.

 

Erkeklerde kullanabilir mi?

Tüy Giderici Setler erkekler tarafından da kullanılabilir. Ancak erkek tüy yapısı bayanların tüy yapısına oranla daha kuvvetli olduğundan sonuç alma süresi daha uzun olacaktır. Tüyleri kökünden alarak uygulama yapmak, hiç almadan yapılan uygulamaya oranla süreci kısaltacaktır.

 

Hamilelik ve emzirme dönemlerinde kullanılabilir mi?

Ürünüler tamamen bitkiseldir dolayısıyla hiçbir yan etkiye sahip değildir. Ancak ürünün hamile veya emziren bayanlar üzerinde yapılan herhangi bir araştırma sonucu yoktur. Dolayısıyla bu geçici süreçlerin tamamlanmasından sonra kullanıma başlanması tavsiye edilir.

  

Çocuklarda kullanılabilir mi?

Ürünlerin tamamen bitkisel olması sebebi ile çocuklarda kullanımının hiçbir mahsuru yoktur. Ergenlik dönemindeki çocuklarda (tüyler daha önce hiç alınmamışsa) tüyler alınmadan uygulama yapılabilir ve tüyler ince olduğu için bu şekilde de kısa sürede sonuç alınabilir. Yine de bu süre tüyler kökten alınarak yapılan uygulamada olduğundan daha uzun olacaktır.

  

İleri yaşlarda kullanılabilir mi, sonuç verir mi?

Tüy Giderici Setler her yaşta kullanılabilir, herhangi bir üst yaş sınırı yoktur.

 

Hangi durumlarda sonuç vermez?

Hormon bozukluğuna bağlı olarak ortaya çıkan aşırı tüylenmelerde hormon seviyesi tedavi ile istenilen aralığa getirilmediği sürece set kullanımından sonuç alınamaz veya alınsa bile tüylenme sorunu tekrar eder.

 

Ürünleri kullanmaya başlamadan önce uygulama merkezine gitmem / Leyla Hanım ile görüşmem gerekir mi?

BitkiDerman Tüy Giderici setleri sizlerin kendi kullanımı için hazırlanmış olan ürünlerdir. Eczanelerden, internetten veya telefon siparişi ile ulaşabileceğiniz setlerimiz ile uygulama merkezindeki ürünler birebir aynıdır. Tüy yapınıza veya kullanacağınız bölgeye göre kullanılacak farklı ürün grupları olmadığından yapılacak herhangibir inceleme vb bir uygulamamız yoktur. Tüm istenmeyen tüylenme problemleri (bay/bayan) ve tüm cilt tipleri için satış kanallarıyla ulaşabileceğiniz ürünlerimiz kullanıma uygundur.

  

Neden nemlendirici kullanmamam gerekiyor? / Mutlaka kullanmam gerekiyorsa ne yapabilirim?

Ürünlerin etkisini azaltması sebebi ile nemlendirici kullanımı tavsiye edilmez. Ürünler, açıkta kalan kök yuvalarına nüfus ederek etki eden ürünlerdir. Nemlendirici kullanımı bu kök yualarının kapanmasına dolayısıyla diğer ürünlerinin işlevini yapamamasına neden olur. Cildinizde oluşan kuruluk haftada bir ponza taşı ile yapılan peeling işlemi sayesinde atılacaktır. Cildiniz çok kuru ise veya mutlaka nemlendirici kullanmanız gereken durumlarda ise minimum ölçülerde kullanmanız önerilir. Yüz bölgenizde tüy problemi yaşadığınız ve ürün uygulaması yaptığınız bölgeler haricinde kalan yüzünüzün diğer bölgelerine nemlendirici uygulayabilirsiniz. 

 

Ponza taşının işlevi nedir? cildimi tahriş etmez mi?

Set içerisindeki ponza taşı özel bir ponza taşıdır ve kireç içermez. Dolayısıyla kullanım talimatına uygun olarak kullanıldığında ciltte tahrişe sebep olmaz. Haftalık kullanımı ile üzeri kapamış olan tüy kök yuvalarının açılmasını ve set içerisindeki diğer ürünlerin daha iyi nüfus etmesini sağlar. Ayrıca bu sayede kurumuş ölü deri tabakası da atılır.

 

Başka ponza taşı kullanabilir miyim?

Set içerisindeki ponza aşı özel bir ponza taşıdır ve kireç içermez. Dolayısıyla kullanım talimatına uygun olarak kullanıldığında ciltte tahrişe sebep olmaz. Bu sebeple farklı bir ponza taşı kullanmanız kesinlikle önerilmez.

 

Denize/havuza girilebilir mi?

Gün aşırı yapılan uygulamanın sonunda kullanılan 2 nolu bitki Losyonunun bir müddet ciltte kalması gereklidir. Mümkün olan en uzun süre ciltte kalması sağlandıktan sonra denize/havuza girilebilir. (Örneğin uygulama akşam yapıldıktan sonra ertesi gün) Losyonun uzun müddet ciltte kalmasının sağlanamadığı durumlarda denize/havuza girildikten sonra losyon tekrar sürülebilir.

  

Cilt problemlerim için bu seti kullanabilir miyim?

Setlerin cildi güzelleştirme etkisi ürünün asıl işlevi değildir. Dolayısıyla yalnızca bu amaçla satın alınması önerilmez. Ancak yüz için olan set kullanımı esnasında, tüy problemi olmayan bölgeleri de kapsayacak şeklide tüm yüze haftada bir uygulanabilir bu sayede cildiniz daha şeffaf ve parlak bir görünüm kazanacaktır.

Bitki derman leyla çabuk hülya leyla çabuk herbalist BitkiDerman