Bitki Derman Leyla Çabuk Güneş Koruma Faktörlü Gündüz Kremi SPF 8

Fiyatı: 60 TL

 

Bitki Derman Leyla Çabuk Güneş Koruma Faktörlü Gündüz Kremi SPF 8. Gün Boyu Süren Koruma Etkisi ve Yüksek Kalite Nemlendirme. 150 ml

Gün boyu süren koruma etkisi ve yüksek kaliteli nemlendirme…

Bitki Derman Güneş Koruma Faktörlü Gündüz Kremi, gün boyunca cildinize ihtiyacı olan nemi sağlarken aynı zamanda yüzünüzü güneşin zararlı etkilerinden korur. Yapısında bulunan bitkisel özler, shea butter ve organik babassu oil ile cildi yağlandırmadan nemlendirir ve nemi cildinizde uzun sure muhafaza eder. Yoğun E vitamini içeriği erken yaşlanma etkileriyle mücadele eder.

Losyon cilde kolaylıkla sürülür ve hızla emilir. 5.5 ph değeriyle cildin doğal yapısına uyumludur. Ayrıca yüksek oranda UVA+UVB filtreleri ile güneşin zararlı ışınlarını süzer. Sağlıklı bir görünüm için cildinizin zengin nemlendiriciler ve antioksidanlar ile her gün beslenmesi, ayrıca güneş ve rüzgâr gibi çevresel faktörlerden yaz – kış korunması gereklidir. Bitki Derman Güneş Koruma Faktörlü Gündüz Kremi, cildinizin tüm bu ihtiyaçlarına cevap veren ideal bir günlük cilt bakım kremidir.

Daha etkili sonuç için Bitki Derman Arındırıcı ve Canlandırıcı Tonik ile bir arada kullanılması tavsiye edilir.

Kullanım Şekli : Her sabah temiz cilde dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Yüz ve boyun bölgesinde kullanıma uygundur. Hassas ciltlerde dahil tüm cilt kullanıma uygundur. Gün içinde ihtiyaç duyulduğu takdirde kullanım tekrarlanabilir.

* Bitki Derman Güneş Koruma Faktörlü Gündüz Kremi, kullanımı öncesindeki cilt temizliğinin Bitki Derman Arındırıcı ve Canlandırıcı Tonik ile yapılması önerilir. BitkiDerman Tonik, tüm BitkiDerman bakım kremlerinden maksimum sonuç alınabilmesi için en uygun cilt zeminini hazırlamaya yardımcı olur.

Fiyatı: 60 TL

Bitki derman leyla çabuk hülya leyla çabuk herbalist BitkiDerman